Zawody na Kozielskiej!

W sobotę na hipodromie przy ulicy Kozielskiej rozegrane zostały zawody regionalne w skokach przez przeszkody- XI eliminacje Ligi Mazowsza!
W najważniejszym konkursie tego dnia -Memoriale Armii Krajowej zwyciężyła reprezentantka SKJ Legia Kozielska Zuzanna Chwalińska dosiadająca klaczy Euforia PW. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Białecka na klaczy Gazella (również SKJ Legia Kozielska) ,a trzecie Katarzyna Dobrowolska na Kaszmirze.
W konkursie klasy L, który był rozgrywany o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego ponownie wygrała Zuzanna Chwalińska – tym razem na swoim drugim koniu wałachu Endo. Na drugiej i trzeciej pozycji uplasowały się Katarzyna Białecka na Gazella ( ponownie 2 miejsce !) oraz Gabriela Rozalska na Bogun.
Nagroda Małego Powstańca powędrowała do Jakuba Kołodziejek (Stajnia Zielonki), który dosiadając klaczy Łapówka wygrał konkurs o wysokości 70 cm. Drugie miejsce w tym konkursie zajęła Krystyna Piątkowska (SKJ Podkowa Leśna) dosiadająca konia Szafir, a trzecie reprezentantka gospodarzy Marianna Pracel na koniu Kantus.
Klasę LL wygrała reprezentantka Darboven Rumia Paulina Laskowska na koniu Drag, przed Gabrielą Rozalską na Bogun i Krystyną Piątkowską na Szafir (SKJ Podkowa Leśna)
W konkursie 50 cm zwyciężyła Maja Piasecka (Domek Białego Kucyka) na Lupideilia Enony Lady przed Zuzanną Sztencel na Rabacie i Angeliką Głasek na Bambi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!
Dziękujemy publiczności za przybycie i wspólnie spędzony czas!

Fot. Wojtek Holnicki