Dziękujemy za wsparcie dla koni, które straciły pracę

Drodzy uczestnicy szkółek jeździeckich, jazd rekreacyjnych, miłośnicy koni i sympatycy naszego Klubu!!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspomóc nasz klub darowiznami na opłacenie kosztów utrzymania naszych koni rekreacyjnych w okresie epidemii koronawirusa. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się epidemii nie mogliśmy prowadzić szkolenia jeździeckiego; 12 naszych koni rekreacyjnych pozostało „bez pracy”.

Od 4 maja zgodnie z nowymi zaleceniami rozpoczęliśmy szkolenie jeździeckie. Przetrwaliśmy najgorszy okres dzięki Waszej hojności. Zebraliśmy środki na pokrycie kosztów żywienia naszych 12 koni rekreacyjnych, kowala oraz inne bieżące koszty ich utrzymania.

Wszystkie darowizny, te duże i małe otrzymane poprzez zrzutka.pl oraz bezpośrednio na rachunek bankowy  zostały wykorzystane na pokrycie kosztów utrzymania 12 koni rekreacyjnych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam za każdą wpłaconą nam złotówkę.